Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • DirectionYusuf Sokak No:32/B Uzunköprü
  • Phone+0284 513 45 57

Kısa, Orta ve Uzun Mesafe WiFi Veri Aktarım Çözümleri

NanoStation M , sorunsuz IP Video entegrasyonu için etkin yazılım POE çıkışı ile ikinci bir ethernet bağlantı noktası sağlar. Standart WiFi protokolünden farklı olarak , ubiquiti ‘ in Zaman Bölmeli Çoklu Erişim (TDMA) Airmax protokolü akıllı bir denetleyici AP ile programı önceden belirlenmiş zaman dilimlerini kullanarak veri göndermek ve almak için izin verir. Bu zaman aralığı metodu gizlenmiş düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve hava zaman verimliliği en üst düzeye çıkarır.

AirOS ; sezgisel, çok yönlü, çok gelişmiş Ubiquiti yazılım teknolojisidir. Son derece sezgiseldir.

Tüm Ubiquiti M ürünleri entegre, AirView Gelişmiş Spektrum Analyzer Fonksiyonellik sağlar. View , operatörlerin gürültü girişimini en aza indirmek için belirlememizde yardımcı olur.

AirControl ; Operatörlerin , merkezi Ubiquiti cihazların tüm ağlarını yönetmek için olanak sağlayan güçlü ve sezgisel web tabanlı sunucu ağ yönetim uygulamasıdır.

Picostation - Kısa mesafelerde kullanılır.

Yakın mesafe noktadan noktaya bağlantı için veya ofis için accesspoint olarak kullanılabilir.

 

Nanostation Loco M5 - 5 km mesafeye kadar noktadan noktaya bağlantılar için kullanılır.

UBNT AirMax ailesinin şık tararım , yüksek performans özelliği ile öne çıkan Network cihazı NanoLoco M5.

Zarif tasarımı ile yapabileceklerine şaşıracağınız bu cihaz sayesinde farklı lokasyonlardaki ofislerinizi kablosuz olarak Network ‘ leri birleştirebilirsiniz.

NanoStation M5 ile yapabileceğiniz tüm işlemleri kısa mesafelerde (yaklaşık 4-7 km ) NanoStationLoco M5 ile yapabilirsiniz.

Nanostation Loco M2

Ubiquiti Airmax teknolojisinin kısa mesafe çözüm ortağı NanoLoco M2 hem Bridge hem de Access Point modda kullanabileceğiniz çok şık dış ortam ürünüdür.

Nanostation M2 ile yapmış olduğunuz tüm işlemleri kısa mesafelerde (yaklaşık 4-7 km ) NanoStation Loco M2 ile yapabilirsiniz.

 

Nanostation M5 - 10 km mesafeye kadar noktadan noktaya bağlantılar için kullanılır.

Ubiquiti Kablosuz ağ ürünleri , yüksek performans ve geniş band özelliği sunan dünyanın ilk düşük maliyetli Network ürünleridir. NanoStation M5 , MIMO teknolojisine sahip olup Noktadan noktaya veya Noktadan çoklu noktaya uzak mesafelerde ( yaklaşık 10-15 km ) yüksek hızlı (300 Mbps’e kadar) bağlantılar kurmanızda yardımcı olur. Kablo çekmenin mümkün olmadığı noktalarda size hizmet sunan bu cihaz IP kameralarınızın kablosuz olarak aktarımında da size kolaylık sağlar. Çift Ethernet portu ile switch ‘ e gerek duymadan kamera bağlantınızı cihaza rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nanostation M5 bilgisayarların, endüstriyel otomasyon ekipmanlarının ve diğer Ethernet temelli sistemlerin kablosuz bağlantısında kullanılabilecek bir üründür. Marka bağımsız olarak çalışan NanoStation M5 , diğer 5470-5825 MHz frekans aralığında çalışan ürünler ile entegre edilebilir.

Access Point modunda da çalıştırabileceğiniz bu ürün 5 Ghz bandında çalışan akıllı telefonlarınızı , Ipad ve Laptop’ larınızdan sorunsuz olarak internete erişim sağlamanızda yardımcı olur.

Nanostation M2

UBNT AirMax teknolojisinin hem Access Point hem de Bridge modda çözüm sunan Network cihazı Nanostation M2’ dir. Dış ortam ürünü olan bu cihaz , iç ortamda kablolama imkanı olmayan binalarda çok rahatlıkla dıştan kapsama alanı oluşturmanızda imkan tanır. Bilgisayarların kablosuz IP bağlantı yapmalarına 802.11 a/b/g/n protokolleri ile 150 Mbps hızına kadar iletişime imkan verir.

Çift Ethernet port özelliği ile switch ‘ e gereksinim duymadan farklı tür cihazların entegre edilemsinde kolaylık sağlar. 2,4 Ghz band aralığı ile uzak mesafelere kadar ( yaklaşık 10-15 km ) bridge modda yüksek hızlı (300 Mbps’e kadar) bağlantılar kurmanızda yardımcı olur.

 

NanoBridge

15 km mesafeye kadar noktadan noktaya bağlantı için kullanılır.

 

PowerBridge M - 20 km mesafeye kadar noktadan noktaya bağlantılar için kullanılır.

Power Bridge M5, kolay kurulum ve yüksek performansı kullanıcılarla buluşturuyor.

Power Bridge M5, 5.2-5.8 MHz bantlarında çalışmaktadır. Bu özelliği yeni nesil cihazlarla birlikte gündeme gelen 5 GHz kablosuz erişime imkân verirken diğer yandan point to point data aktarımı ile sistemi tamamlar.

Power Bridge M5, Fast Ethernet portu ile ağınıza performans katar. 802.3af Power over Ethernet desteği sayesinde ilave adaptör kullanmanıza ihtiyaç duymayan Power Brigde M5 hızlı bir kuruluma imkan sağlar.

Power Bridge M5 köşeli tasarımı ile kapsama alanında performansı en üst seviyede olan antenlerdir.

Power Bridge M5 ayırt edici özellikleri aşağıdadır.

a.150 Mbps eğişim olanağı sunar.
b.15+ KM’lik mesafeli iki nokta arasında iletişim kurabilir.
c.PtMP network performansı TDMA protokolü ile artırabilir.
d.Göstergeli yapısıyla arıza ve performans testleri kolaylıkla yapılır

 

AirFiber - 1 Gbps hızında kablosuz bağlantı için kullanılır.

Noktadan noktaya geniş ban erişim taleplerine UBNT Air Fiber ile kusursuz destek,

Air Fiber dinamik tasarım yapısıyla yüksek kapasiteli erişim ve stabil çalışma olanağı sunar. Dış ortam yapısıyla zor ortam koşullarında da erişimin kesintisiz olmasına imkanı sağlar.

Air Fiber -40/+75 C aralığında sorunsuz olarak çalışabilir.

Air Fiber 24.05 GHz ve 24.25 GHz olmak üzere iki ayrı model olarak kullanımınıza sunulmuştur. Talebe göre her iki üründe tedarik listesindedir.

Aif Fiber ayırt edici özellikleri aşağıdadır.

a.Air Fiber 13+ Km mesafeye kadar erişim kurabilir. Bu sayede geniş band erişimi uzak mesafelere kadar taşınabilmektedir.
b.Air Fiber 1.4 Gbps’lık band genişliği ile farklılık oluşturmaktadır.
c.PoE adaptörü ürünün adaptöre ihtiyaç duyulmadan çalıştırılmasına izin verir. Bunun için gerekli olan tüm parçalar kutu içinden çıkar. Pahalı switch yatırımı gerekmez.